נגישות

אודות דיגיטליס

עבור רובנו רכישת ומכירת דירה, הן העסקאות הגדולות ביותר בחיינו – בית הוא סוג של מפעל חיים. תהליכי המכירה והרכישה הם מורכבים וכוללים היבטים רבים: רגשיים, כלכליים, משפטיים והרבה בירוקרטיה.

כדי לנהל את התהליכים האלה דרושים כלים מתאימים ויועצים מקצועיים.

דיגיטליס מציעה כלי מתקדם למתווכים, מוכרים וקונים, שבאמצעותו יוכלו לנהל את תהליכי המכירה והקנייה בצורה פשוטה ויעילה, ולקבל ליווי משפטי מעורכי דין מומחים בתחום הנדל"ן.

החדשנות שמביאה דיגיטליס היא בכך שכל הנתונים הדרושים לעסקה נבדקים מראש, עם העלאת הנכס לאפליקציה, ומופק דו"ח לשימוש הצדדים. הבדיקה המוקדמת מייצרת שקיפות ואמינות בתהליך המשא ומתן ומייעלת אותו. בנוסף לכך, היא מאפשרת הכנה מיידית של מסמכי החוזה כאשר הצדדים מגיעים להסכמה מסחרית.

מתחילת הטיפול ועד לסיומו ברישום הזכויות על שם הקונים, מקבלים הצדדים באמצעות האפליקציה, הנחיות, הודעות ועדכונים, כולל מה נדרש בכל שלב, מה דרוש כדי להתקדם ומה הסטטוס. התוצאה היא חוויית מכירה ורכישה נעימה שמשאירה לכל הצדדים טעם טוב ואנרגיות חיוביות.

דיגיטליס היא חברת סטארט-אפ ישראלית. היא שמה לעצמה כמטרה לשפר את האופן שבו מתבצעות עסקאות נדל"ן, לשפר את החוויה של כל הצדדים העוסקים בכך, לחסוך זמן וכסף, והכל בעזרת טכנולוגיה מתקדמת.

דיגיטליס היא פרי חזונו ויוזמתו של עו"ד דרור ארנון, שעוסק בתחום הנדל"ן והיזמות קרוב ל- 30 שנים. דרור מביא איתו תובנות מעמיקות שהתגבשו בעסקאות הרבות שליווה לאורך השנים, וכן שאיפה למצוינות, תחושת שליחות ומקצועיות ללא פשרות.

form people